Vilniaus lopšelis-darželis „Aitvaras“

Telefono nr.
(8 5) 247 1748
Darbo laikas
6.30-18.30 val.

Informacija apie reagavimą į COVID-19 liga susirgusį ar didelės rizikos sąlytį turėjusį vaiką ar darbuotoją

2021-11-07

Mieli tėveliai, jeigu Jūsų vaikui nustatyta COVID-19 liga, prašome informuoti įstaigos administraciją el. paštu sesele@vaikuaitvaras.lt ir grupės mokytoją (grupės elektroniniu paštu).

Elektroniniu laišku pateikite šią informaciją: vaiko vardas ir pavardė, lankomos grupės pavadinimas, tiksli PGR testo atlikimo data ir išrašas iš www.esveikata.lt sistemos apie nustatytą ligą, kontaktinį telefono numerį. 

Įstaigoje dirbantis sveikatos priežiūros specialistas susisieks su jumis siekiant išsiaiškinti didelės rizikos sąlytį turėjusius kontaktus.

Jeigu vaikui skirta saviizoliacija, prašome informuoti įstaigos administraciją el. paštu info@vaikuaitvaras.lt ir grupės mokytoją (grupės elektroniniu paštu). Elektroniniame laiške prašome nurodyti: vaiko vardą ir pavardę, lankomą grupę, nuo kada iki kada skirta saviizoliacija.

Ugdymo dienų pateisinimas:

Taip pat informuojame, kad nuo šiol tėvai (globėjai, rūpintojai), pedagogai gali konsultuotis dėl izoliacijos klausimų, grupėje pasitvirtinus COVID-19 liga ar kt. klausimais, rašydami el. laišką budintis@vvsb.lt arba skambinant tel.: +37065801302.

Kaip elgtis jei kontaktą su sergančiuoju turėjo... ALGORITMAI                

Administracija