Vilniaus lopšelis-darželis „Aitvaras“

Telefono nr.
(8 5) 247 1748
Darbo laikas
6.30-18.30 val.

Slapukai

Kas yra slapukas ir koks jo tikslas?
Slapukas yra mažas failas, kuris siunčiamas į naršyklę ir išsaugomas jūsų įrenginyje kai apsilankote internetinėje svetainėje, pavyzdžiui https://vaikuaitvaras.lt/

Slapukai suteikia galimybę internetinei svetainei veikti efektyviau ir pagerinti savo paslaugas, be to, teikti informaciją svetainės administratoriams statistikos ar reklamos tikslais. Visų pirma siekiant individualizuoti navigacijos patirtį prisimenant jus (pavyzdžiui atpažįstant prisijungiant prie savo paskyros, neberodyti jums neaktualių reklamos pasiūlymų ir t.t.).

Kokius slapukus ir kokiais tikslais mes naudojame?

Mūsų svetainėje naudojama tik funkciniai slapukai Žemiau lentelėje detalesni paaiškinimai.

Navigacijos slapukai

Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti pirkimo internetu.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų prisijungimo duomenys) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai

Nenaudojami.

Socialinių tinklų slapukai

Nenaudojami.

Duomenys apie kaupiamus slapukus

Tipas Galiojimo laikas Paskirtis Ar slapukas yra būtinas?
Funkcinis 1 metus Slapukų naudojimo sutikimas Taip
Funkcinis sesijos metu

Sistemos slapukas, sukurtas CMS sistemos. Tai yra būtinas, kad svetainė veiktų ir negali būti išjungta mūsų sistemose. Paprastai jie nustatomi tik reaguojant į jūsų atliekamus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų užklausai, pavyzdžiui, užpildant formas.

Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų arba įspėtų apie griežtai būtinus slapukus, tačiau kai kurios svetainės dalys neveiks. Šis slapukas nesaugo jokios asmenį identifikuojančios informacijos.

Mūsų svetainė sukurta naudojant PHP programavimo kalbą. PHPSESSID yra PHP naudojamas slapukas, leidžiantis išsaugoti unikalų seanso identifikatorių kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėje. Jame nėra jokios identifikuojančios informacijos ir jis ištrinamas, kai uždarote naršyklės langą.
Taip
Funkcinis 1 mėn. Kalbos lokalė Taip

 

Kaip aš galiu išjungti slapukus ir valdyti savo nuostatas?

Daugumoje naršyklių per nustatymus galima išjungti slapukus. Nepaisant to, mes primename jums, kad išjungus navigacijos arba funkcinius slapukus gali turėti įtakos svetainės veikimui ir/arba apriboti mūsų galimas suteikti paslaugas.

Žemiau pagal naršykles yra nurodymai, kurių pagalba galite valdyti slapukus:

Firefox
Chrome
Edge
Safari

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukus, jų valdymą ir savo pageidavimus dėl trečiųjų šalių profiliavimo eikite į www.youronlinechoices.com/lt/. Norėdami išjungti analitinius slapukus ir užkirsti kelią Google Analytics rinkti duomenis apie jūsų navigaciją, galite papildomą naršyklės įskiepį čia: tools.google.com/dlpage/gaoptout.